Zlatý slavík aneb když Ptáčka lapají Madonnu mu zpívají

27.06.2013 11:26

Brý én

Píšu pod nátlakem zhnusení,protože začínám více času trávit v práci,nežli doma,na tom by nebylo nic zvláštního ,pokud už bych tam netrávil veškerý čas krom času stráveného u doktora a spánku

Ale zpět k

MALE NIGHTINGALE BAG

Tohle se píše někde v oficiálním zdroji:

Leather bag, maxi size. It borrows the legendary decoration-handles, logoed and applied on the front, from the feminine Nightingale. The shoulder strap, also made of leather, detachable, is decorated by the inevitable zipper. The shape is simple, slightly triangular at the sides, resembling an old doctor's bag, with a double zip on the top.

A tohle píšu já:

Tak zas nevěřte všemu,co se mi líbí je velikost je velký,má popruh,má zip(za tu cenu dokonce dvoucestný)má i vnitřní přihrádku na mobilní telefon v klidu se do něho vejde i Alcatel one touch DB,hlavní kritérium pro mě bylo že je kožený a je černý,jinak k dostání bude ještě v hnědé a šedá(ta vypadá velmi dobře jen jsou na internetu různé fotky,kde šedá vypadá lákavě a další kde spíš vypadá jako kdyby někdo neudržel Savo,pak se to snažil rozetřít hadříkem doztracena a nakonec nevěda co dělat to naimpregnoval indulonou s měsíčkem)

Nakonec pár fotek